14.04.2017

Splitujemy!: Love Live! Sunshine!! - Trading Rubber Keyring Ver.2 School Festival National Tournament 2017

Od dziś na moim blogu widnieje nowa podkategoria - Splitujemy!. Pomysł na nią zrodził się, gdy przeglądając YouTube nie mogłam natrafić na żadne wideo, które pokazywałoby pełną zawartość różnych boxów z przywieszkami. Takie wideo jak i zdjęcia są bardzo pomocne, gdy nie jesteśmy pewni zakupu - niestety obrazki poglądowe, które zostają nam pokazane przy pre-orderach nie pomagają - mało na nich widać i najczęściej przywieszki wyglądają na nich gorzej niż w rzeczywistości. Z racji tego, że organizuję różne splity, postanowiłam zamieszczać tutaj zdjęcia przywieszek, które już do mnie dotarły. A nuż dzięki temu ktoś zdecyduje się na kupno? 

Moim pierwszym pomysłem było nagrywanie wideo z rozpakowywania, ale przekonałam się, że to jednak nie dla mnie - wolę o czymś napisać niż mówić, jąkając się i nie wiedząc co z siebie wydusić.


Podstawowe informacje
Seria: Love Live! Sunshine!! 
Data wydania: kwiecień 2017 r.
Cena (według AmiAmi): 4820 JPY + wysyłka (AirMail 1300 JPY) 
Cena za przywieszkę: ok. 27 zł
Wielkość: 4-5cm wysokości
Materiał: guma

Splity zawsze zamawiam na stronie AmiAmi, więc nie wiem jaka była ich cena w innych sklepach. Wysyłka jest do wyboru spomiędzy nierejestrowanych (SAL) i rejestrowanych (AirMail, EMS itp.), ja korzystam z wysyłki AirMailem, bo jest najtańsza spośród rejestrowanych opcji wysyłki.
Alpaczka pomaga w rozpakowywaniu.
Patrząc na pudełko myślałam, że przywieszki będą miały brokat i ogólnie design z pierwszego zdjęcia. Bardzo się rozczarowałam, gdy wyciągnęłam takiego prostego, zwykłego strapka... Tutaj twórcy się nie postarali, mogli je trochę odpicować, zwłaszcza, że najtańsze nie są.  

Z tyłu każda przywieszka posiada logo.

To już wszystkie przywieszki dostępne w tym boxie. Posty spod kategorii "Splitujemy!" będą zawierały głównie zdjęcia, traktuje to jako galerie niżeli recenzję, zwłaszcza, że tylko jedna przywieszka należy do mnie.

3 komentarze:

 1. JEST I TA MEMICZNA
  Ja z przywieszkami nie jestem za pan brat, także popaczę sobie chętnie xD

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. O to miło, bo tak nikt nie skomentował, ze nie wiem czy to mile widziane czy też nie xd

   Usuń
  2. Czasem trzeba poczekać na komentarze, bo tym bardziej przed świętami ppl nie majo czasu XD

   Usuń